Dodane przez w Paź 15, 2014 w Blog | 0 komentarzy

Kredyt na oświadczenie bez badania zdolności kredytowej

Kredyt na oświadczenie bez badania zdolności kredytowej dostępny jest tylko właściwie dzięki firmom pożyczkowych. Oczywiście banki mogą udzielić kredytu bez zdolności kredytowej, ale niestety zabezpieczając taki kredyt posiadanym przez pożyczkobiorcę mieniem, a więc właściwie nie ma możliwości pobrania takiego kredytu jedynie na oświadczenie.

Kredyt na oświadczenie od Providenta

Jedną ze znanych firm proponujących kredyt na oświadczenie bez badania zdolności kredytowej jest firma Provident. Oficjalne wiadomości na temat udzielania kredytów bez BIK, na oświadczenie, i bez badania zdolności kredytowej znajdują się na stronie WWW firmy.

Provident o swoich pożyczkach:
„Provident rozpatruje wszystkie wnioski o pożyczkę. Pożyczka jest udzielana na podstawie systemu oceny zdolności kredytowej Klienta i oceny Doradcy Klienta podczas spotkania z Klientem. Udzielamy pożyczek w wysokości, która spełnia oczekiwania Klienta, i jednocześnie gwarantuje, że Klient będzie mógł ją spłacić. Zapraszamy do skorzystania z naszego Kalkulatora Pożyczki w celu obliczenia kwoty pożyczki.”

niezadowolona kobieta

Dodatkowo czytamy, że do otrzymania pożyczki w Providencie wymagany jest tylko dowód osobisty oraz dokument poświadczający dane adresowe. Tylko w niektórych przypadkach (zapewne tych opisanych powyżej, czyli np. w przypadku figurowania w bazie KRD) konieczne będzie złożenie oświadczenia lub zaświadczenia o dochodach.

Pożyczki w Provident:

  • Kwota pożyczki: 300 do 10 000 zł
  • Okres pożyczkowania: 30 do 60 tygodni
  • Rodzaj pożyczki: „z Obsługą Domową”, „z opcją Przelew”

Reprezentatywny koszt pożyczki:
Pożyczka w kwocie 1 000 zł na okres 30 tygodni.

  • Całkowita kwota do spłaty „z Obsługą Domową”: 1 710,31 zł
  • Całkowita kwota do spłaty „z opcją Przelew”: 1 279,77 zł

analiza przy laptopie

Kredyt na oświadczenie od Kredito24

Kolejną firmą proponują kredyt na bardzo dobrych warunkach pod względem „minimum formalności” jest Kredito24. Firma różni się od Providenta tym, że pracuje raczej w sektorze pożyczek chwilówek, niż pożyczek z dłuższym okresem spłaty.

Kredito24 o swoich pożyczkach:
„Kredito24 tak jak każda inna firma świadcząca usługi finansowe jest prawnie zobowiązana do sprawdzania baz informacji gospodarczej w tym: KRD, BIG, BIK, Infomonitor. Nie wpływa to jednak znacząco na decyzję pożyczkową.”

„Widnienie w BIK nie oznacza automatycznego odrzucenia wniosku. Nasz w pełni zautomatyzowany system bierze pod uwagę wiele czynników i zebranych danych przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu pożyczki”

Dodatkowo czytamy, że jeśli pożyczkobiorca widnieje w bazach KRD, BIK czy BIG, Kredito24 zazwyczaj udzieli kredytu na oświadczenie lub zaświadczenie o zarobkach. Firma sprawdza w ten sposób, czy potencjalny klient jest wypłacalny.

Pożyczki w Kredito24

  • Kwota pożyczki: 300 do 3 000 zł
  • Okres pożyczkowania: 7 do 30 dni
  • Rodzaj pożyczki: „chwilówka”

Reprezentatywny koszt pożyczki:
Pożyczka w kwocie 1 000 zł na okres 30 dni

  • Całkowita kwota do spłaty: 1 300 zł

Zapraszamy Państwa do pozostawiania własnych znanych adresów firm pożyczkowych, które udzielają świadczeń, takich jak pożyczka i kredyt na oświadczenie bez badania zdolności kredytowej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *