Dodane przez w Lip 23, 2016 w Pożyczka | Możliwość komentowania Kredyty na dokument została wyłączona

Kredyty na dokument

Kredyty na dokument

Niegdyś wzięcie wierzytelności łączyło się z koniecznością długich i cierpliwych wizyt w oddziałach banków. Żeby otrzymać gotówkę, trzeba było przedstawiać tony dokumentacji, poświadczających nasze zatrudnienie i wielkość dochodów, a nawet znajdować żyrantów, którzy będą odpowiedzialni za nasze wywiązanie się ze kredytu. Na decyzję o przyznaniu wierzytelności, a następnie wypłacenie pieniędzy należało czekać długi okres czasu. A tymczasem zdarzają się sytuacje, że potrzeba gotówki natychmiast i pilnie. Co wtedy?

Na szczęście w obecnych czasach posługi pożyczek gotówkowych przebiegają zdecydowanie szybciej. Mowa tu o tak nazywanych chwilówkach, czyli pożyczkach na stosunkowo nieduże sumy pieniędzy (przeważnie kilkaset złotych). Firmy prześcigają się w obmyślaniu coraz to bardziej kuszących reguł ich przyznawania.
kieszeń z kasą
Obecnie nikogo już nie zdumiewa tak nazywana pożyczka na dowód, bez konieczności pokazywania zaświadczeń o zarobkach, szukania osób poświadczających czy obcych zabezpieczeń. Takową pożyczkę można wziąć standardowo, w stacjonarnej komórce lub przez Internet – bez wychodzenia z domu. Środki uzupełniają budżet pożyczkobiorcy już po kilkunastu minutach od zapoczątkowania toku. Z takiego podejścia może zrobić użytek też jednostka bezrobotna lub nawet zadłużona w cudzych firmach. Pieniądze mogą być wydatkowane na dowolny cel – nikt nie będzie tego weryfikował. Zwrot takiej zaległości może toczyć się w comiesięcznym planie ratalnym (osiągalna wielkość raty ustalana jest uprzednio) lub w całości.
Przedstawione wyżej pożyczki ewidentnie są kuszące, aczkolwiek – jak w wypadku zaciągania każdego innego zobowiązania pieniężnego, wypada pomysleć nad własną wypłacalnością i traktować je jako skrajnność.

Komentarze zamknięte